Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

HAKKIMIZDA
 

Geçmişi 1976 yılına dayanan firmamız kurumsallaşmış olup teknoloji ve bilimi yakından takip etmesi, çalışan personeli ile bir bütün olması, çevreye olan duyarlılığı ile rakipleri arasında her an göze çarpmıştır. Gün geçtikçe gelişen, büyüyen ve yatırımlarına hız veren firmamız aylık 1.500 ton paketleme kapasitelidir.


Firmamız, sektörün döküm sanayinin ihtiyaçlarını karşılamakta ayrıca tekstil, kimya, inşaat ve otomotiv yan sanayi gibi birçok endüstri dalının da ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Teknolojik yeniliklerinin takipçisi olan DMTEK A.Ş. müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, müşteri talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılamak için kendi bünyesinde çalışan Elektrik-Elektronik ve Kimya Mühendisleri eşliğinde analiz cihazları ile kalitatif ve kantitatif olarak kimyasal analiz yapmaktadır.


İşin duyarlı, titiz ve bilinçli yapıldığının bir göstergesi sayılan GeriDönüşüm Belgesine, sahip olan firmamız, tecrübeli çalışanları ile çalışmalarını sürdürmekte ve istihdam sağlamayı da ülkesine bir borç bilmektedir.

©2017 - DMTEK. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi